Уцінка радіатор біметалевий 70/500 ( 2 секції )

- Готово до відправки
390 ₴/секція
- +380 (97) 282-16-69Одяг та взуття
Біметалевий секційний радіатор 70/500 уціненний через дефекти покраски, всі недоліки видно на фото. Кількість 2 секції.
Оформити замовлення можна на сайті veronikadnepr.com.ua або за номером телефона 067-703-71-30
Біметалевий секційний радіатор 70/500 поєднує високу міцність сталі та чудову тепловіддачу алюмінію, вирізняючись стійкістю до корозії, малою інерцією, герметичність і високим тепловим потоком.
Опалювальна секційна батарея ААА-70/500 призначена для обігрівання житлових, підсобних і виробничих приміщень у складі водяних систем опалення різних типів. Радіатори виробляються для ринку опалювального обладнання Європейського Союзу згідно зі стандартом CE EN442. Батарея ефективно працює в автономній або централізованій системі опалення будинків.
Радіатори біиеталеві вигідно відрізняються:
- невисокою ціною за гідної якості виготовлення, відповідаючи європейським стандартам якості;
- повною відповідністю вітчизняних умов експлуатації в приватних будинках і високих багатоповерховках;
- обов'язковим заводським випробуванням на стенді під тиском;
- тривалою експлуатацією та корозійною стійкістю;
- міцністю зварних швів;
- якісного тепловіддання секції завдяки кількості та розмірам ребер;
- простотою набору необхідної кількості секцій під конкретне приміщення;
- малою місткістю теплоносія;
- роботою у водяних і парових системах опалення з температурою теплоносія до 120 °C;
- сумісність у теплоносіях-антифризами різного складу;
- стійкістю до високого тиску в системі та гідроударах;
- універсальним монтажним приєднанням до труб опалювальної системи;
- стильним і лаконічним дизайном;
- рівномірною й термостійкою фарбуванням;
- надійним пакованням;
- зручністю транспортування та монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Теплова потужність | 126 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.17 л |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 556 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
- Ціна: 390 ₴/секція









